Back in Slovakia

8:20

Zas a raz som smutná z toho ,že som nemohla viac času v lete stráviť v Srbsku.Musím povedať ,že som si to tam úplne užila..Aj ked som späť na Slovensku chcem využiť čas najviac ako sa dá,ale najviac oddychom.Deň ked som prišla boli sme s rodinou na chate na jazerách kde som si naozaj oddýchla či už pri jazere alebo bazéne.Ako vy trávite leto? 


I opet sam tužna zbog toga što nisam mogla da budem više u Srbiji iako je raspust.Bila sam tamo 2 nedelje i mogu da kažem da je bilo najlepše kao i prošle godine..Iako sam u Slovačkoj stalno uživam da nebi žalila 2 septembra.Taj dan odmah kad sam došla bila sam sa porodicom na vikendici pored jezera,gde sam dosta odmorila pored jezera ili bazena.Kako vi provodite leto?You Might Also Like

4 komentárov

 1. super fotky :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. najkrajsie fotky ake si do teraz mala..naozaj krasne :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Neviem či máš urobený botox alebo nie ale ak áno máš ho úplne super a nevyzeráš ako kačica:))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj Máš fajn blog a aj fotky sú úžasné ale rada by som ti niečo povedala. Absolútne to nieje myslené ako urážka, ale mohla by si schudnut zopár kíl a vyzerala by si ešte lepšie. Samozrejme je to len tip a ak ty sama si so sebou spokojná tak nič by si nemala meniť :) Pekný deň :)

  OdpovedaťOdstrániť