BH cosmetics brush set

6:36


Asi si kladiete otázku "zase"? Neviem prečo ale mám veľkú potrebu si stále kupovať štetce viac ako kozmetiku.Doma mám pár sád ktoré niesu v zlom stave ale tieto som tiež chcela mať.Sú to štetce značky BH cosmetic.Po objednaní mi prišli štetce dosť rýchlo čo cením a ích kvalita je super.Práve preto robím tento príspevok kedže ích teraz majú tiež aj na akcii a celkom je to aj dobrá investícia..
xxx
Verovatno ste popisleli "opet"?Ne znam zašto ali imam veliku potrebu da stalno kupujem nove četke za šminku.Kod kuće imam mnogo četka ali u ove sam se zaljubila kad sam videla.Četke su marke BH cosmetic.Kad sam ih naručila za par dana sam ih imala kod kuće što cenim a i kvalitet je super.Baš zatopišem ovaj post,pošto ih sad imaju na akciji ako planirate da kupite četke,mislim da je to dobra investicija..

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Rozmýšľala som aj o BH štetcoch, lebo vyzerajú dosť dobre, akurát sa s nimi na blogoch vôbec nestretávam.. No ale ako tak pozerám, tak si ich asi predsalen niekedy v budúcnosti kúpim.. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. mam ich a prislis mi opadavaju..

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Thanks for the great reviews ,they are so very helpful!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja sa naopak stále odhodlávam nejakú tu sadu zakúpiť a doteraz mám doma iba štetec na púder. :D Nevadí...Btw, strašne sa mi páči to, že blog píšeš v dvoch jazykoch a že tým druhým jazykom nie je angličtina, vyzerá to úžasne! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. "Neviem prečo ale mám veľkú potrebu si stále kupovať štetce viac ako kozmetiku." - tak v tomto s tebou súhlasím na milión % :D
  Veď štetcov nikdy nie je dosť :)

  simona-zacko.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tyhle štětce nevypadají vůbec špatně! Já si potřebuji nějakou sadu sehnat, protože chci mít všechny štětce stejné (:D). Mám totiž jeden štětec od Catrice, dva od Petry Lovely Hair a zbytek je taková zvláštní směs. Sice žádný z nich není špatný, ale nějaká sada by byla určitě lepší. :)
  Diary of a Girly Things

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Mne tyhle štětce nezaujaly, příjdou mi skoro stejné jako nějaké no name z ebay. Já mám v plánu si koupit sadu od Zoevy, jinak mám nějaké štětce Hakuro, Real Techniques, W7 nebo Inglot. Ty všechny jsou fajn.

  Maru UltimateChic

  OdpovedaťOdstrániť