Šatníkovo

6:27


Ahojte baby,Všetky poznáte pocit ,že máte plnú skirňu oblečenia ktore vôbec nenosite na sebe ale nechcete ich ani vihodiť lebo ste za to dali peniaze.Snažíte sa to potom predať kamarátkam alebo niekomu inému ale nedarí sa to nikto nemá zaujem.A teraz prichádza na rad nová dosť známa na Slovensku stránka na predaj-vymenu-kúpu oblečenia a je to ŠATNIKOVO (tu).
Určite ste si všimli ,že fashion bloggerky doslova bežia do sekáčov.Takže ak sa hanbíte tam chodiť a chceli by ste nove ale staré lacné oblečenie môžete sa zaregistrovať na téjto stránke a môžte začať nakupovať a neminúť skoro nič.Prihlsenie je veľmi jednoduché kedže sa prihlásite cez facebook a nemusíte na to míňať moc času(pre tých čo nemajú facebook je to dosť zle ale) verím s vami ,že stránka pridá možnosť zaregstrovať sa cez email.


Každá poznáme nemenované stránky kde sa nepredávajú skoro žiadne zaujímavé veci iba ''originál" LV tašky a podobné veci ktoré nikoho nezaujímaju.Na téjto stránke nenájdete pravdepodobne žiadne fejky iba obyčajné značky za nízku cenu.
Ked chcete predať veci je to ešte jednoduchšie iba pridáte fotku veci čo chcete predať viplníte otázky typu ''akéj veľkosti je tričko..'' a môžete dať do predaju počkať komu sa bude vaše tričko páčiť.
Ked chcete nakupovať môže si nastaviť aké veci vás zaujímaju a chcete pozerať je ích tam veľmi veľa takže určite si nájdete kúsok ktorý sa vám bude páčiť.

Mňa táto stránka dosť saujala čo vzhľadovo to obsahom.Už som vyhádzala veci ktoré nepotrebujem idem ich nafotiť a ihned ich sem prídám.Môžete si ma nájsť ako Verondzaa (tu).Tento web je úplne zadarmo a je pre Slovákov a Čechov.Dúfam ,že som vám pomohla čo urobiť z oblečením.Zaťiaľ ahojte. :)

You Might Also Like

2 komentárov